osiągnij APOGEUM...
popularności, zysku i sukcesu

tel. 792 290 745

GG: 34630389
biuro@apogeum.net.pl

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

 1. Dlaczego warto pozycjonować stronę?
 2. W jakich wyszukiwarkach strona jest pozycjonowana?
 3. Ile kosztuje pozycjonowanie?
 4. Czy osiągnięte w procesie pozycjonowania efekty są trwałe?
 5. Po jakim czasie strona awansuje do pierwszej "10"?
 6. Jak pobierane są opłaty?

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

 • Na podstawie przeprowadzonych badań stwierdzono że 86,2% internautów poszukuje produktów i usług przez wyszukiwarki internetowe. Strona internetowa nie pojawiająca się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwarki Google właściwie nie istnieje dla potencjalnego klienta.
 • Im strona wyżej w wynikach wyszukiwarki, tym większa jest jej popularność. Ze statystyk wynika że 90% kliknięć internautów przypada na pierwszych dziesięć wyników wyszukiwarki Google.pl. Na kolejne strony przypada parę procent. Tym samym pozycja strony determinuje ilość wejść.
 • Większa popularność strony = większa ilość klientów. Następstwem wzrostu popularności strony jest wzrost liczby potencjalnych klientów będących zainteresowanymi Państwa ofertą.
 • Większa ilość klientów = wyższy zysk firmy. Wysoka częstotliwość odwiedzin strony pociąga za sobą wzrost zainteresowania klientów ofertą firmy, a tym samym powoduje zwiększenie zysków.
 • Jest formą reklamy niewymagającą dużych nakładów finansowych. Ponoszą Państwo jedynie koszty za efekty naszych działań czyli obecność Państwa strony w pierwszej "10" wyników wyszukiwania. Nasze stawki są przystępne nawet dla firm z ograniczonym budżetem.
 • Docieranie z ofertą do potencjalnych klientów. Dobór najtrafniejszych fraz powoduje że na Państwa stronę trafiają klienci zainteresowani dokładnie tym co oferuje Państwa Firma.
 • Prestiż i wiarygodność firmy. Wysoka pozycja strony jest utożsamiana przez internautów z większą wiarygodnością oraz prestiżem a co za tym idzie z pozytywnym wizerunkiem firmy.

W jakich wyszukiwarkach strona jest pozycjonowana?

W Polsce 95,22%* internautów korzysta z wyszukiwarki Google.pl stąd koncentrujemy się właśnie na niej.

* źródło: Gemius SA, gemiusTraffic, 07/03/2011 – 12/03/2011

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Koszt pozycjonowania strony na daną frazę jest ustalany indywidualnie i uzależniony m.in. od następujących czynników: popularności frazy, konkurencyjności branży w jakiej działa Państwa Firma, dotychczasowej pozycji Państwa strony w wynikach wyszukiwarki Google.pl pod tą frazą, wieku domeny. Stąd zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu uzyskania bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Czy osiągnięte w procesie pozycjonowania efekty są trwałe?

Pozycjonowanie strony jest procesem, nie zaś jednorazowym działaniem. Uzyskane pozycje wymagają ciągłego monitoringu i podtrzymywania ich. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań aby pozycje stron poprawiały się bądź były stabilne gdy są już wysokie. Jest to konieczne ze względu na działania konkurencji oraz nieustannie zmieniający się algorytmu Google.

Po jakim czasie strona awansuje do pierwszej "10"?

Czas osiągnięcia pierwszej "10" jest zróżnicowany i zależy od trudności fraz. Dla łatwiejszych fraz czas ten szacujemy na około miesiąc, trudniejsze frazy wymagają poświęcenia nawet pół roku. Dla średniej trudności haseł czas ten wynosi trzy, cztery miesiące. Staramy się aby czas ten był możliwie najkrótszy. Trzeba jednak pamiętać że umiar i cierpliwość w procesie pozycjonowania jest sprawą kluczową dla osiągnięcia stabilnych, wysokich pozycji.

Jak pobierane są opłaty?

Pobieramy opłaty jedynie za efekty działań – nasi Klienci płacą jedynie za te dni w jakie ich storna znalazła się faktycznie na płatnych pozycjach. Po upływie danego miesiąca Klient otrzymuje raport prezentujący pozycje jego strony i na tej podstawie naliczane są opłaty miesięczne.

Jeśli chciałbyś dostać wycenę dla swojej strony, zachęcamy do kontaktu

Bezpłatna wycena:

Zamów wycenę pozycjonowania swojej strony internetowej za pomocą poniższego formularza kontaktowego:

* - pola wymagane

Jeżeli pozycje Twojej strony spadły w ostatnim czasie, napisz nam o tym w uwagach.